חיפושדלג על חיפוש
  להזמנות ושירות לקוחות
להזמנות ושירות לקוחות  054-3333802
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בית לספר תורה מחיר

מבחר מהודר של תיקים לספר תורה

במכון מלאכת חושב שבפתח תקווה מתמחים בייצור תיקים לספר תורה השומרים עליו ומעניקים לו כבוד והדר. התיקים המכונים גם ארגזים, תיבות או בתים לספר תורה, מוצעים במבחר איכותי של סגנונות, עשויים מעץ שעליו מגוון עיטורים שונים לרבות כסף, זהב, בדים ועוד. אנו גובים עבור בית לספר תורה מחיר משתלם במיוחד, עם אפשרות לבחירת תיק בהתאמה אישית לסגנון מבוקש ומסגרות תקציב.

 

חשיבות תיק לספר תורה

בהיות ספרי תורה התשמישים הקדושים ביותר, מקובל להקפיד לשמור עליהם מפני פגיעות ומזיקים ולחלוק להם כמה שיותר כבוד באמצעות אחסונם בתוך תיקים לספר תורה עמידים ומהודרים. אלו תיקים העשויים לרוב מתיבת עץ מעוטרת בבדי יוקרה רקומים ובמתכות יקרות, וכן בתוספות שונות כמו כתרים, אצבע, רימונים ומגן. יש לציין כי השימוש בסוג זה של פריט נהוג בעיקר בקרב עדות המזרח, בעוד שבעדות אשכנז עוטפים את ספר התורה במעיל. יחד עם זאת, מדובר במנהגים שנטו להתערבב בין הקהילות והעדות היהודיות השונות ברחבי העולם.

 

בחירת בית לספר תורה

בעת בחירת בית לספר תורה כדאי לתכנן מראש מהו סוג, סגנון ורמת ההידור של התיק המבוקש מתוך המבחר המוצע באתר שלנו. כמו כן כדאי שהתיק לא יהיה כבד מדי ושחלילה ספר התורה לא יחליק וייפול. בנוסף חשוב לוודא שהתיק עשוי היטב מחומרים עמידים וחזקים ושהוא כולל מערכת גלילה טובה ויעילה.

 

הזמנת בית לספר תורה

להזמנת תיק לספר תורה במחיר משתלם, איכות מעולה ועיצוב מהודר, הגיעו למכון שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם מלאכת חושב בטלפונים 03-6006767 ו- 054-3345000 או במייל mlekhet.hoshev@gmail.com.

בדיקת מזוזות אונליין כן, אני מעוניין
עבור לתוכן העמוד