חיפושדלג על חיפוש
  להזמנות ושירות לקוחות
להזמנות ושירות לקוחות  054-3333802
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ספר תורה קטן למכירה

ספר תורה קטן למכירה
מכון מלאכת מחשבת הפועל לפי הנחיות והדרכות של הרשל"צ הרב שלמה משה עמר שליט"א, מקדיש את מלאכתו להפצתם של תפילין, מגילות מזוזות וספרי תורה לכל בני ישראל, מכל גיל ועדה. בין היתר במכון תמצאו ספר תורה קטן למכירה שנכתב על ידי אדם ירא שמים נושא תעודת הסמכה, הנבדק על ידי תוכנת מחשב מתקדמת המגלה שגיאות שעין אדם לא רואה. ספר התורה מתאים גם לבתי כנסת, גם למוסדות חינוך וגם לחגיגות בר מצווה.


הייחוד של ספר תורה קטן
ספר תורה קטן למכירה כפי שאנו מציעים נבדל מספר תורה גדול במידותיו, חומרי גלם שלו ובמחירו. הוא בייחוד מעולה עבור ילדים ובני מצוות הזוכים לאחוז בספר תורה המתאים למידותיהם הקטנות. כך למשל, בשמחת תורה בעת פתיחת הארון כל הילדים רק מחכים ביראת קודש שיניחו להם לאחוז, להקיף ולרקוד סביב ספרי תורה קטנים. מעבר לכך ספרי תורה קטנים מתאימים גם לגני ילדים, בתי ספר ולשימוש פרטי. הספרים מוצעים בנוסח ספרדי ואשכנזי, במידות ועיצובים שונים לרבות הזמנת ספר בהתאמה אישית. בין היתר ניתן להזמין ספר תורה קטן עם אצבע, מעיל רקום, קופסא, פעמונים, רימונים, כיסוי ועוד.


הזמנת ספר תורה קטן
להזמנת ספר תורה קטן ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא מצוות ירא שמים, הגיעו למכון שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם מלאכת חושב בטלפונים 03-6006767 ו- 054-3345000 או במייל mlekhet.hoshev@gmail.com.

בדיקת מזוזות אונליין כן, אני מעוניין
עבור לתוכן העמוד