חיפושדלג על חיפוש
  להזמנות ושירות לקוחות
להזמנות ושירות לקוחות  054-3333802
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תיק לספר תורה ספרדי

ארגז לספר תורה ספרדי

מבקשים ארגז לספר תורה ספרדי? כדאי שתכירו את מכון מלאכת חושב שבפתח תקווה המתמחה בתשמישי קודש לרבות כתיבה מהודרת של תפילין, ספרי תורה ומזוזות. כמו כן המכון מתמחה ביצירת תיקים לספרי תורה בנוסח ספרד, מהודרים, איכותיים ועמידים. התיקים מוצעים בשל סגנונות עיצוב לרבות עיצוב אישי, ומסופקים עבור מחיר משתלם במיוחד.

 

על תיקי תורה ספרדיים

תיק לספר תורה ספרדי המכונה גם ארגז או תיבה מעניק מעטה בטוח ועמיד לספר התורה, עשוי עץ ועטוף בבדים יקרים ורקומים, זהב כסף ועוד שלל תוספות. תיקים אלו מקובלים במרבית קהילות המזרח לרבות ארץ ישראל, מצרים, תימן, עיראק, אפגניסטן, הודו סוריה, איראן וכו'. כמו כן התיקים מעוצבים ומעוטרים בקשת רחבה של עיטורים, חומרים ופריטים לרבות רימונים, כתרים אצבעות ומגנים.

 

תכונות מתבקשות מתיק לספר תורה

בכדי לבחור בתיק לספר תורה ספרדי חשוב לתת את הדעת למספר גורמים עיקריים. קודם כל חשוב לבחור בתיק שמצד אחד הינו נוח לנשיאה ולא כבד מידי, ומאידך שומר היטב על ספר התורה הקדוש מחבלות ומזיקים. כמו כן יש לבדוק שנוח לגלול את ספר התורה מצד לצד בתוך התיק. מעבר לכך כדאי להחליט מראש איזה סגנון עיצוב אתם מבקשים ובאיזה מידת הידור, החל מארגז פשוט וצנוע ועד לארגז מפואר ויוקרתי.

 

הזמנת תיק לספר תורה 

להזמנת ארגז לספר תורה ספרדי עמיד, בטוח המכבד את מעמדו, הגיעו למכון שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם מלאכת חושב בטלפונים 03-6006767 ו- 054-3345000 או במייל mlekhet.hoshev@gmail.com.

 

בדיקת מזוזות אונליין כן, אני מעוניין
עבור לתוכן העמוד