חיפושדלג על חיפוש
  להזמנות ושירות לקוחות
להזמנות ושירות לקוחות  054-3333802
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מחיר מזוזה עם קלף

מחיר מזוזה עם קלף 
עברתם לבית חדש? רוצים לקיים מצוות מזוזה בביתכם או בבית העסק? עם מכון מלאכת חושב תזכו לקנות מזוזה עם קלף במחיר משתלם ביותר. מדובר במזוזות כשרות שיכולות להיות מזוזות קלף פשוטות או מהודרות, הנכתבות על ידי סופרי סת"ם מוסמכים ויראי שמים ונבדקות על ידי מגיהים מנוסים בסיוע של תוכנת מחשב ייעודית ומתקדמת, היודעת לאתר שגיאות שאינן גלויות לעין. 

מזוזת קלף 
כשרה על גבי מרבית המזוזות כתובות ראשי תיבות שדי שפירושן שומר דלתות ישראל. בכדי שמזוזה תעניק ברכה ותגן על דיירי המשכן, היא חייבת בראש ובראשונה להיות כתובה על גבי קלף שמקורו בעור בהמה טהורה ולא על גבי נייר. כמו כן את תכני המזוזה נדרש לכתוב איש מקצוע ירא שמים, המכיר את הלכות הכתיבה עבור תשמיש קדושה זה. מדובר בכתיבה שכל האותיות בה חייבות להיות כשרות, ללא אותיות מוחלפות או חסרות. 

מחיר מזוזת קלף 
מחיר מזוזה עם קלף נקבע לפי רמת כתיבה, בין אם פשוטה או מהודרת. מזוזות קלף פשוטות מוצעות על ידנו בזול וגם עבור מזוזות קלף מהודרות אנו גובים מחיר לא גבוה המתאים לכל בית בישראל. בכל מקרה, בין אם בחרתם במזוזה פשוטה או מהודרת, מדובר במגילת קלף כשרה העונה לכל דרישות המצווה ושומרת על ביתכם מכל רע.    

הזמנת מזוזות עם קלף 
להזמנת מזוזה עם קלף במחיר אטרקטיבי הגיעו למכון שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם מלאכת חושב בטלפונים 03-6006767 ו- 054-3345000 או במייל mlekhet.hoshev@gmail.com.

בדיקת מזוזות אונליין כן, אני מעוניין
עבור לתוכן העמוד