חיפושדלג על חיפוש
  להזמנות ושירות לקוחות
להזמנות ושירות לקוחות  054-3333802
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מזוזות מהודרות מחיר

מזוזות מהודרות במחיר כדאי

רוצים לקיים מצוות מזוזה עם פריט קדושה מהודר? במכון מלאכת חושב שבפתח תקווה מתמחים בכתיבה מהודרת של מזוזות על פי נוסחי ספרד, אשכנז ותימן. במכון פועל צוות של מגיהים וכותבי סת"ם מוסמכים ויראי שמים, הנושאים בניסיון רב שנים ובידע תורני מעמיק. את תכני המזוזות בודקת גם תוכנת מחשב מתקדמת המסוגלת לאתר אי דיוקים שעין אדם לא תראה. כמו כן למכון יש מבחר איכותי של מזוזות כשרות ומהודרות בשלל סגנונות לרבות כאלו בהתאמה אישית. בנוסף גובים במכון עבור מזוזות מהודרות מחיר משתלם ביותר המתאים לכל כיס.

 

רמת כתיבה משפיעה על עלות המזוזה

יש לדעת כי מחיר המזוזה מושפע קודם כל מרמת הכתיבה. למעשה קיימות שתי רמות כתיבה עבור מזוזות. האחת הינה בסיסית עם כתיבה של סופר סת"ם ירא שמים ובדיקת הגהה אנושית ועל ידי תוכנת מחשב. עלות מזוזה פשוטה אינה גבוהה והיא מתאימה לכל כיס. כמו כן מוצעות מזוזות ברמת כתיבה מהודרת, הנבדלת מרמה פשוטה במידת ההקפדה וההידור בכתיבה ובכשרות, המעניקה תשמיש קודש מהודר ונאה במיוחד, שאף הוא נבדק בדקדקנות על ידי עין אנוש ותוכנת מחשב. יחד עם זאת, אנו גובים גם עבור מזוזות מהודרות מחיר נוח במיוחד ושווה לכל נפש, וזאת במטרה לאפשר לכל יהודי בישראל לפאר את ביתו עם מזוזות כשרות, נאות ומהודרות.

 

הזמנת מזוזות מהודרות

להזמנת מזוזות מהדורות במחירמשתלם, הגיעו למכון שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם מלאכת חושב בטלפונים 03-6006767 ו- 054-3345000 או במייל mlekhet.hoshev@gmail.com.
בדיקת מזוזות אונליין כן, אני מעוניין
עבור לתוכן העמוד