חיפושדלג על חיפוש
  להזמנות ושירות לקוחות
להזמנות ושירות לקוחות  054-3333802
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מחיר תפילין לבר מצווה

מחיר תפילין לבר מצווה שמתאים לכל כיס
הילד שלכם או של בני משפחתכם הגיעה בשעה טובה לגיל מצוות? אתם רוצים לשמחו עם מתנה איכותית, מרגשת ובעלת ערך מוסף? במכון המוערך מלאכת חושב מציעים לכם מגוון מתנות לבר מצווה החל מתפילין כשרות לבר מצווה ועד סטים לבר מצווה. כל זאת מוצע עבור מחירים אטרקטיביים במיוחד, בין אם מדובר במחיר תפילין לבר מצווה או בבמחיר סט מהודר.   

מתנות לבר מצווה 
עמנו תוכלו לקנות מתנה נאה ומרגשת עבור בר המצווה הכוללת בין היתר את האפשרויות הבאות: 
- סט בהמה דקה לבר מצווה נוסח ספרד- ערכה הכוללת תפילין בהמה דקה נוסח ספרד, טלית אקרילן, כיפה, סידור וכיסוי לתפילין ולטלית. כמו כן קיימת אפשרות לרקמת שם בעל השמחה.  
- סט מהודר לבר מצווה- עם תפילין מהודר בהמה גסה רוב פרודות בנוסח ספרד. הערכה כוללת טלית צמר, כיפה, סידור, כיסוי לתפילין ולטלית. כמו כן ניתן לרקום את שמו של בעל השמחה.  
- תפילין- מגוון תפילין לבר מצווה במחיר כדאי, המגיע גם להנחה של עשרים ותשעה אחוז. המבחר כולל בין היתר תפילין רגילות נוסח ספרד, תפילין מהודרות נוסח ספרד ותפילין מהדרין מהמהדרין נוסח ספרד, וכן תפילין רגילות נוסח אשכנז, תפילין מהודרות נוסח אשכנז, תפילין מהדרין מהמהדרין נוסח אשכנז, תפילין נוסח האר"' רגילות, מהודרות ומהדרין מהמהדרין.   

הזמנת מתנה לבר מצווה  
להזמנת מתנה לבר מצווה כשרה, איכותית ומרגשת במחיר משתלם, הגיעו למכון שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם מלאכת חושב בטלפונים 03-6006767 ו- 054-3345000 או במייל mlekhet.hoshev@gmail.com.

בדיקת מזוזות אונליין כן, אני מעוניין
עבור לתוכן העמוד