חיפושדלג על חיפוש
  להזמנות ושירות לקוחות
להזמנות ושירות לקוחות  054-3333802
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עלות תפילין מהודרות

עלות תפילין מהודרות
בשעה טובה בנכם הגיע למצוות ואתם רוצים לקנות לו תפילין מהודרות. מחפשים תפילין מהודרות בעלות הוגנת כמתנה לבר מצווה? כדאי שתצרו קשר עם מכון מלאכת חושב המקדיש את עבודתו להפצת מזוזות, ספרי תורה, מגילות ותפילין לכל עם ישראל. במכון תוכלו להזמין תפילין מהודרות במחיר הוגן המתאים לכיסכם.


מהותן של התפילין
תפילין הינן תשמישי קדושה ייעודיים למצוות הנחת תפילין, עטופות בעור כשבתוכן מגילת קלף, ועליהן כתובות ארבעת פרשיות התורה. ישנם שני סוגי תפילין האחד לראש והשני ליד. את מצוות הנחת תפילין יש לקיים בשעות היום בעיקר בתפילת שחרית, בימי חול ורק על ידי גברים. מכיוון שנושא התפילין נדרש באחריות על שלמותן נהוג להתחיל להניחן רק מגיל מצוות.

 
ייחודן של תפילין מהודרות
רבים מבקשים לקנות לבן המצוות תפילין מהודרות מתוך הסכלות קדימה וראייה שתשמיש קדושה זה ילווה אותו למשך שנים רבות וטובות. חשוב לדעת כי מה שהופך את התפילין למהודרות הינה רמת איכותן המסווגות לדרגות שונות של הידור, בין אם עבור תפילין בהמה גסה או בהמה דקה. כמן כן טווח דרגות זה מאפשר לכל אחד לאתר במכון שלנו תפילין מהודרות בעלות המתאימה ליכולותיו הכלכליות.


הזמנת תפילין מהודרות
להזמנת תפילין מהודרות בעלות משתלמת, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא מצוות ירא שמים, הגיעו למכון שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם מלאכת חושב בטלפונים 03-6006767 ו-054-3345000 או במייל mlekhet.hoshev@gmail.com.

בדיקת מזוזות אונליין כן, אני מעוניין
עבור לתוכן העמוד