חיפושדלג על חיפוש
  להזמנות ושירות לקוחות
להזמנות ושירות לקוחות  054-3333802
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

איפה לקנות תפילין


המלצה לאיפה לקנות תפילין

נדרשים לתפילין חדשות לבר מצווה, בגין פסילות תפילין ישנות, או מכל סיבה אחרת? מבקשים המלצה לאיפה לקנות תפילין? כדאי שתכירו את מכון מלאכת חושב שבפתח תקווה המתמחה בכתיבה מהודרת של תפילין כשרות נוסח ספרד, אשכנז ,האר"'י ועוד.

המקום הנכון לקניית תפילין

מומלץ לקנות תפילין מהמכון שלנו עקב מספר סיבות עיקריות:

• התפילין מוצעות בכל רמת נוסח ורמת הידור, מרגילות ועד למהדרין מהמהדרין. זאת מתוך רצון להפיץ תשמישי קודש בקרב כל עם ישראל.
• המכון מתמחה בכתיבה מהודרת של תפילין על פי מנהגי עדות אשכנז ספרד, וכן תפילין הא"רי ,תפילין האדמו"ר הזקן, תפילין בית יוסף ועוד.
• במכון פועלים רק כותבי סת"ם יראי שמים, מוסמכים ומנוסים, בעלי ידע תורני מעמיק ומקיף, המכירים על בוריין את הלכות כתיבת תפילין.
• במכון מקפידים על בדיקת כל כתב על ידי צוות ירא שמים של מגיהים הנעזר בתוכנת מחשב ייעודית וחכמה המגלה שגיאות שבדיקה אנושית לא מאתרת.
• מחיר- אנו גובים עבור תפילין מחיר הוגן עם הנחות משמעיות וכדאיות, המאפשרות לכל אחד לקנות תשמיש קודש חשוב זה.
• המכון פועל בהמלצת וברכת הרשל"צ הרב משה שלמה עמאר שליט"א וכן בהשגחה של משמרת הקודש, עם נשיאות הרב ציון בוארון שליט"א. מהם הוא זוכה לקבל עבור כל פעולותיו הדרכה, ייעוץ והנחיה.

הזמנת תפילין כשרות

להזמנת תפילין בכל רמת הידור ועבור מחיר משתלם, הגיעו למכון שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם מלאכת חושב בטלפונים 03-6006767 ו- 054-3345000 או במייל mlekhet.hoshev@gmail.com.

בדיקת מזוזות אונליין כן, אני מעוניין
עבור לתוכן העמוד