חיפושדלג על חיפוש
  להזמנות ושירות לקוחות
להזמנות ושירות לקוחות  054-3333802
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קניית ספר תורה למכירה


קניית ספר תורה למכירה


מצות עשה על כל איש ואיש מישראל לכתוב ספר תורה לעצמו שנאמר ועתה כתבו לכם את השירה. כלומר כתבו לכם תורה שיש בה שירה זו לפי שאין כותבין את התורה פרשיות פרשיות. ואע"פ שהניחו לו אבותיו ספר תורה מצוה לכתוב משלו. ואם כתבו בידו הרי הוא כאילו קבלה מהר סיני. ואם אינו יודע לכתוב אחרים כותבין לו. וכל המגיה ספר תורה ואפילו אות אחת הרי הוא כאילו כתבו כולו (רמב"ם הלכות תפילין ומזוזה וספר תורה פרק ז הלכה א).


איך לבחור ספר תורה לקניה?


לעיתים אנו רוצים לקנות ספר תורה למכירה לצורך ברכה שתחול בביתכם או לעילוי נשמת נפטר/ים הקרובים ויקרים לכם או כתרומה להצלחה בחיים ,יש לדעת שיש הרבה סוגים של ספרי תורה למכירה סוגי כתב-כתב ספרדי/ספר תורה ספרדי , כתב אשכנזי האר"י/ספר תורה האר"י ,כתב אשכנזי בית יוסף/ספר תורה בית יוסף ,ספר תורה תמני, ספר תורה האדמור הזקן –חבד. וכן צריך לברר שהסופר הוא בעל תעודת סופר סתם והספר עבר את כל השלבים המוודאים את כשרותו –הספר עבר הגהת אדם לצורך בדיקת כשרות האותיות  וכן הגהת מחשב לצורך בדיקה שאין אותיות מוחלפות חסרות או מיותרות.

 

היכן קונים ספרי תורה?


אם החלטתם לרכוש ספר תורה קטן למכירה עליכם לקנות אצל הטובים ביותר ,מכון מלאכת חושב בעל המלצות רבות מרבנים .ברשות המכון מגוון רחב של דוגמאות בכל הרמות והסוגים תוך הקפדה על כשרות מוקפדת ומחירים הוגנים לכן אתם מוזמנים להתקשר לטובים ביותר לפלאפון  054-3345000 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בתשמישי קדושה, ולהעניק לכם שרות מקצועי אדיב ויעיל .

בדיקת מזוזות אונליין כן, אני מעוניין
עבור לתוכן העמוד