חיפושדלג על חיפוש
  להזמנות ושירות לקוחות
להזמנות ושירות לקוחות  054-3333802
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מצוות תפילין

מצוות תפילין


"והיה לך לאות על ידיך ולזכרון בין עיניך למען תהיה תורת ה' בפיך כי ביד חזקה הוציאך ה' ממצרים" .
והיה לאות על ידיך ולטוטפות בין עיניך".


מצוות תפילין היא אחת המצוות שנכתב בהן "אות" המסמל את הקשר של העם היהודי לאלוקים ועוד יש להוסיף בחשיבות המצווה שזוהי אחת המצוות ששקולות כנגד כל התורה כולה.


כל יהודי שמגיע לגיל 13  מקבל עליו עול מצוות ואחת המצוות המסמלות את העם היהודי היא מצוות תפילין שהיא אות וסמל לקשר בין העם היהודי לבוראו (כמו מצוות מילה ,ומזוזה שנאמר בהם אות).


התפילין כוללים שני יחידות העשויות או מבהמה דקה-תפילין פשוטות או מבהמה גסה-תפילין מהודרות.
תפילין של ראש-מניחים אותם על הראש כנגד המוח לסמל את שיעבוד המחשבה לבוראו.
תפילין של יד-מניחים אותם ביד שמאל (איטר מניח בימין) כנגד הלב לסמל את שיעבוד הלב ליוצרו.
ולכן מצווה זו חשובה מאוד ויש מאוד להקפיד שהתפילין יכתבו על ידי סופר מוסמך ירא שמים שנבחן על הלכות כתיבת סת"ם וכן שהפרשיות שבתוך התפילין יעברו בדיקת מגיהה מוסמך ובדיקת מחשב לצורך בדיקת כשרות האותיות וכן בדיקה שלא חסרות/מוחלפות  מילים/אותיות.


לאחר הקדמה זו מובן למה כשרות התפילין היא הבסיס לבדיקת כדאיות הרכישה ולא איך לרכוש תפילין בזול היות ובמידה שכשרות התפילין מוטלת בספק אין ערך לרכישת תפילין למכירה בזול ,ולכן חשוב לבדוק שהתפילין עברו את כל תהליכי הכשרות הנדרשים בתפילין.


אם אתם מחפשים תפילין בזול אך רוצים להבטיח שיהיו כשרים ואיכותיים יש לבדוק שהגוף המספק מעסיק סופרים ומגיהים מוסמכים .
ולכן אם אתם מחפשים את הטוב ביותר כדאי שתכנסו לאתר שלנו שכן שם תוכלו למצוא מגוון של פרשיות תפילין מהפשוטות למהודרות ביותר שנכתבו ע"י סופרים מוסמכים בכל סוגי התפילין-תפילין ספרדי ,תפילין הא"רי ,תפילין בית יוסף ,תפילין האדמור הזקן .בכל הרמות וההידורים תוך הקפדה על שרות מצוין ומחירים הוגנים.
בנוסף לכך אם יש לכם שאלות בקשות או שאתם רוצים להתייעץ בכל מה שקשור לרכישת תפילין תוכלו להתקשר אלינו תמיד -054-3345000/0524-3333802 צוות מכון מלאכת חושב .כי תפילין כשרים איכותיים ומהודרים –זה אנחנו

 

בדיקת מזוזות אונליין כן, אני מעוניין
עבור לתוכן העמוד