חיפושדלג על חיפוש
  להזמנות ושירות לקוחות
להזמנות ושירות לקוחות  054-3333802
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תקנון אתר

תקנון אתר מכון מלאכת חושב פ"ת

ע"ר

 

כללי 

 

הרכישה באמצעות האתר מכון מלאכת חושב פ"ת כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה:

כל קונה באתר, מצהיר בזאת, כי קרא והבין את התקנון האתר "מכון מלאכת חושב פ"ת, ולא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה נגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם. מלבד אם מדובר בהפרת התחייבות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.

קונה המעוניין להצטרף כמשתמש רשום של האתר, ו/או לשירותים אחרים המוצעים באתר ידרש גם להסכים לתנאים המיוחדים של אותו שירות.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי.

 

הזמנת תשמישי קדושה ומוצריו באתר:
 

כל הזמנה שתתבצע באתר, חייב להיות הפריט במלאי, דהיינו, למרות שהאתר עושה כל מאמצים כדי שכל המוצרים המוצגים באתר ימצאו במלאי, לפעמים אוזל הפריט מהמלאי, ובמקרה כזה, יקבל המזמין הודעה מתאימה בדואר האלקטרוני או בטלפון, ועדכון מועד קבלת הפריט המבוקש.

 

אופן ביצוע ההזמנה בפועל:

לאחר ביצוע ההזמנה על ידי המזמין, יקבל הודעה על קליטת פרטי ההזמנה. הודעה זו עדיין אינה מחייבת, היא רק מאשרת שפרטי ההזמנה נקלטו.
לאחר ההזמנה האתר יבדוק את פרטי כרטיס האשראי, או אופן התשלום האחר שבחרתם, ותתבצע הרכישה. והאתר יחל בהליכי האספקה, זאת כמובן אם הפריט נמצא במלאי כפי שצוין מעלה.
אם יתברר שהתיאור או תמונת הפריט אינה תואמת לפריט שהוזמן, יוכל המזמין לבטל את הרכישה, ולא יחוייב בגין ההזמנה שבוטלה.
לחילופין אם יתברר שנתוני הזיהוי של המזמין שגויים, או כל נתון אחר שיהיו מוטעים, ובגין כך יוחזרו הפריטים למכון מלאכת חושב פ"ת, יחוייב המזמין בדמי טיפול ומשלוח. הגשת נתונים אישיים כוזבים אסורה בהחלט, ומהווה עבירה פלילית. 

 

אבטחה

 

אתר מכון מלאכת חושב פ"ת מאובטח ע"י מערכת ההצפנה SSL. וכן אנו מתעדים את כתובת ה- IP של הקניות המתבצעות באתר ובאם נתקל חלילה בניסיון הונאה או תרמית, אנו נדווח על כך לרשויות החוק בהתאם.

 

מועדי הספקה בפועל ומשלוח:


מועד האספקה יהיו עד 21 ימי עבודה כול משלוח. בכל אופן נשתדל להקדים את מועד זמן האספקה.
במידה וגורמים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את מכירת המוצרים ו/או השירותים, מכל סוג שהוא, או המועדים שהתפרסמו באתר, אם בגין תקלות של מחשוב ו/או טלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר, שבגינם לא יושלם תהליך הרכישה. או של חברת השליחויות שפורסמה באתר, ועל כן לא נוכל לספקם במועדם.
או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים ו/או השירותים בין מועד פרסום המוצר ו/או השירות לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן ע"פ תנאי רכישת המוצר ו/או השירות, רשאי האתר להודיע על ביטול הרכישה ו/או חלקה.

 

משלוח:

 

לאחר ביצוע העיסקה, ואישור מחברת האשראי על אישור העיסקה, ישלחו הפריטים שהזמנתם באמצעות שליחים דואר רשום, ובהתאם לנהוג בדואר ישראל ובכפוף לתקנון השירות בדואר ישראל.
ספרי תורה וכל מוצרי יקרי הערך יסופקו אך ורק ע"י
EMS שליחים.
התשלום עבור משלוח ודמי טיפול כפי שיצויין ע"ג המוצר בחנות.

 

אפשריות ביצוע התשלום כמפורט

 

ניתן לבחור באחת מארבע אפשריות התשלום הבאות:

 

  1. טלפון: כשתבחרו באפשרות זו-יתקשר אליכם נציג המכון תוך 24 שעות, ואתו תסכמו על הרכישה.
  2. כרטיס אשראי: באופציה זו תדרשו למלא את כל הפרטים המופיעים באפשרות זו.
  3. שליחת פקס: ובו פרטי כרטיס אשראי, ואנו נחייב את כרטיסכם.
  4. העברה בנקאית או הפקדה ישירות לחשבון בבנק פרטי הבנק הם: בנק לאומי סניף 843 מס' חשבון: 018734/39 ע"ש מלאכת חושב פ"ת.

 

ביטול עיסקה:

 

ניתן לבטל רכישה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. כשהם נמצאים באריזה, או בכל אופן ומצב שבו התקבל. לפני כן על המזמין להודיע בדואר אלקטרוני על כך, ראה דף יצירת קשר באתר.
לאחר שהוסכם על  ביטול הרכישה, יוחזר המוצר באמצעות הדואר, לכתובת אשר תינתן למזמין.

לאחר החזרת המוצר, יזוכה המזמין בסכום ששילם עבור המוצר, לא כולל דמי טיפול ומשלוח, וכן באם ישנה הוצאה חדשה עבור החזרת המוצר, ינוכה הסכום הנ"ל. במידה ויבדק המוצר וימצא שלא הוחזר כפי שנדרש, דהיינו לא באריזתו המקורית או בכל אופן שהתבקש. ינוכה גם סכום "מיעוט הערך" מדמי ההחזרה.

באם המוצר שקיבל המזמין לא היה תקין, לא יחוייב בדמי משלוח ולא דמי החזרה וטיפול

 

אחריות:

על כל פריט, ניתנת אחריות של מכון מלאכת חושב פ"ת. במקרה שנמצאת בעיית כשרות בפריט, אנו מתחייבים להחליף את המוצר. כמו"כ בפסולים האחרים שהפסול הוא במקור, דהיינו חסרות ויתרות, או מוחלפות, אנו מתחייבים לתקן את הבעיה. באם זה פסול שלא ניתן לתקנו, מתחייבים אנו להחליפו בעז"ה.
האחריות אינה כוללת התבלות של המוצר, או כל נזק שנגרם ע"י גורם אנושי, כגון: אם עמדו במקום חם מאד, כמו רכב וכדו'. דבר הגורם לקלקול הקלף. וכן לא אם עמדו במקום רטוב ולח וכו'.
בכל ספק או ויכוח לגבי כשרות המוצר, יהיה הפוסק הרב חננאל מעודה דיין בעיר אלעד ורב שכונה, הרה"ג עזריה בסיס רב דראש העין.

 

קניה נעימה !!

בדיקת מזוזות אונליין כן, אני מעוניין
עבור לתוכן העמוד